ביקור השר זאב אלקין

ביקור השר להגנת הסביבה, ח"כ זאב אלקין, בכפר יונה: "אפעל לטיפול בהשלכת פסולת בשטחים ההקפיים לעיר ובהמשך השמירה על כפר יונה מטופחת ונקייה"

השר להגנת הסביבה, ח"כ זאב אלקין, הגיע בסוף השבוע לביקור בעיר כפר יונה ונפגש עם ראש העיר, אפי דרעי, לדיון מקצועי בנושא שמירה על איכות החיים והסביבה בעיר.

הביקור נפתח בסיור שקיים השר אלקין ברחבי העיר יחד עם בכירי משרדו, במהלכו הודיע השר כי יפעל לטיפול בפסולת המושלכת בשטחים ההיקפיים של העיר ויסייע לראש העיר להמשיך לשמור על כפר יונה נקייה ומטופחת.

במסגרת הדיון שהתקיים לאחר הסיור, סקר ראש אגף שפ"ע, אבר אלון, בפני השר את פעילות העירייה בנושא הגנת הסביבה, הכוללת תוכנית אב עירונית להגדלת המחזור והפחתת הפסולת, הגברת האכיפה לצמצום השלכת פסולת בדרום מערב העיר, הקמת מרכזים נוספים למחזור והפרדת פסולת, תוכנית עירונית לעידוד אורח חיים בריא בגני הילדים ועוד.

ראש העיר אפי דרעי: "כפר יונה היא עיר מתפתחת ומתקדמת בתחומים רבים של החיים. לנושא הקיימות, יש מקום חשוב בחזון העירוני של העיר, והוא אף מקבל ביטוי משמעותי בהתנהלות העיר בנושא זה. אני תקווה שהשר ידאג למצוא לעיר את המשאבים הנדרשים כדי להמשיך לשמור על כפר יונה נקייה, מטופחת וירוקה".