גאווה מקומית: רובוטיקה חט"ב עתיד

כפר יונה: גאווה מקומית

 שלוש קבוצות רובוטיקה ייצגו את ישראל באליפות העולם לרובוטיקה של ארגון First  – שתיים מתוכן הן קבוצות הרובוטיקה של חט"ב עתיד בכפר יונה

קבוצות הרובוטיקה של חט"ב עתיד מכפר יונה, פתחו את עונת הרובוטיקה שלהן לקראת אליפות העולם של First שתתקיים בסוף החודש. באירוע נכחו ראש העיר אפי דרעי שברך את התלמידים והמנטורים, על ההישג המרשים ואחל להם הצלחה בתחרות העולמית, מנהלת אגף החינוך אסנת חכמון, מנהל בית הספר סמי איטח, מנטורים, הורים וילדי נבחרות הרובוטיקה של בית הספר.        

יש לציין כי רק שלוש מדינות זכו השנה לשלוח 3 קבוצות שתייצגנה אותן באליפות העולם – ארה"ב, סין וישראל. שתיים מתוך שלוש הקבוצות שייצגו את  ישראל בתחרות,  הן מחט"ב עתיד בכפר יונה – "רובוטריקס" ו"רובוגולד".

           

ראש העיר אפי דרעי: "ברכות חמות, לתלמידים היקרים והמוכשרים על הישגם המרשים, להורים על התמיכה ושיתוף הפעולה וכמובן למורים ולמדריכים על הידע והליווי המקצועי של התלמידים לאורך כל הדרך. העיר נמצאת בתנופה של ניצחונות והישגים בתחום הרובוטיקה, ולתלמידים הללו יש חלק גדול בהצלחה של העיר הזו, שהפכה למעצמת רובוטיקה. מערכת החינוך העירונית קוצרת שנה אחר שנה את הפירות של ההשקעה הגדולה שלנו בתחום החינוך, המדעים והרובוטיקה. יישר כוח לזוכים ובהצלחה לכולם בתחרות העולמית".