דבר ראש העיר

 

תושבים וגולשים יקרים,

אני שמח שבחרתם לבקר באתר העירוני של עירנו כפר יונה, המציע מידע ועדכונים אודות הנעשה בעיר, שירותים ודרכי התקשרות ליחידות העירייה ולזרועותיה.

כעיר הזוכה לתנופת בנייה ולהתחדשות עירונית, שמנו דגש באתר החדש, על הנגשת המידע לתושבים ולציבור הרחב, במטרה לאפשר מידע זמין ונגיש אודות העיר, העירייה ואודות מגוון השירותים העירוניים הניתנים לתושב.

כפר יונה, עברה בשנים האחרונות תהליכי צמיחה והתפתחות חסרות תקדים, שהפכו אותה כיום לאחת הערים האטרקטיביות, עבור זוגות ומשפחות רבות, המבקשות לשדרג את איכות החיים והמגורים שלהן, באווירה קהילתית חמה.   אוכלוסיה חזקה, צעירה ומבוססת, המאפיינת את תושביה כיום. איכות החיים הגבוהה שהיא מציעה וכמובן רמת המחירים הסבירה, מושכים אל כפר יונה

במסגרת תכנית מתאר כלכלית חדשה לעיר המתפתחת, צפויה כפר יונה לעבור בשנים הקרובות שינוי משמעותי מבחינת מסחר, תעסוקה, תחבורה, מקומות בילוי, תרבות ופנאי, לשדרג את רמת השירותים המוניציפאליים ורמת איכות החיים בעיר ולהגדיל את מספר תושביה לכ- 65,000 תושבים.

מלבד פיתוח תשתיות והתחדשות עירונית, אנו משקיעים משאבים רבים בקידום מערכת החינוך בעיר, אשר זוכה להצלחות ולהישגים לימודיים גבוהים ומתקדמים. אנו מאמינים כי כל השקעה שלנו בחינוך, היא השקעה בעתיד טוב יותר עבור ילדנו ועבור עירנו כפר יונה.

כמי שגדל ביישוב ומלווה אותו שנים רבות, אני יכול לומר כי היום יותר מתמיד, אני גאה להיות תושב העיר. עתידם של תושבינו כאזרחים החיים חיי רווחה איכותיים, הוא אחד המרכיבים החשובים להצלחתנו כעיר מתקדמת ומתפתחת.

 

שלכם ובשבילכם

אפי (אפרים) דרעי
ראש העיר