עמרי חביב: אלוף אירופה 2017

בן 15 וכבר אלוף אירופה:

עמרי חביב, תלמיד ביה”ס עתיד בכפר יונה, אלוף אירופה לנוער בג’יו-ג’יטסו, לשנת 2017

 

עמרי חביב בן ה-15, תלמיד כיתה ט’ בבית הספר “עתיד” בכפר יונה, הוכתר בשבוע שעבר כאלוף אירופה לנוער לשנת 2017 בג’יו-ג’יטסו הברזילאי, בקטגורייה של עד 50 ק”ג. עמרי זכה בתואר לפני מספר ימים, במסגרת אליפות אירופה שהתקיימה בבוקרשט שברומניה, והתווסף לצעירים אחרים מהעיר ששמים את כפר יונה על מפת ההישגים הארצית והעולמית בתחומים שונים בהם: מוסיקה, ספורט, רובוטיקה ועוד.

בתחרות השתתפו מעל 600 מתחרים מ- 24 מדינות שונות בעולם. נבחרת ישראל זכתה ב- 34 מדליות שונות, והיא נחשבת כיום לאחת הנבחרות המובילות בעולם בענף  הג’יו-ג’יטסו הברזילאי.

השבוע, הוזמן עמרי ללשכת ראש העיר כפר יונה, אפי דרעי, לקבלת תעודת הוקרה, על זכייתו במדליית הזהב בתחרות אליפות אירופה לנוער לשנת 2017. על אף גילו הצעיר, הוא השתתף בתחרויות רבות הארץ ובעולם, וזכה בעשרות מדליות על הישגיו. בטקס המרגש בלשכת ראש העיר, נכחו: אביו, רונן חביב, מאמנו המקצועי, אמיר בוארון – מהמובילים בארץ בתחום אומנויות הלחימה וגזבר העירייה חזי יחזקאל.

ראש העיר, אפי דרעי ברך את עמרי ואמר: “כפר יונה, התברכה השנה בהישגים רבים של תושבינו בתחום הרובוטיקה, המוסיקה, האומנות וכעת גם הספורט. הנך מקור לגאווה ולהשראה עבור כל בני הנוער בכפר יונה ובמדינת ישראל. אני משוכנע כי עוד מצפה לך עתיד מזהיר בענף, ואני מאחל לך בשם כולנו, הצלחה רבה בתחרויות שעוד לפניך. עלה והצלח!”.