ככה זה התחיל
 

ככה זה התחיל

דרכו של הכפר מתחילה עם יונה פישר, יליד פולין שגדל בבלגיה והיה מתומכיו הנלהבים של ד"ר בנימין זאב הרצל. פישר נטל חלק פעיל בכמה קונגרסים ציוניים, והיה חבר הוועד הפועל הציוני ונשיא ציוני בלגיה

הצלחה לספורט בכפר יונה הפעם מועדון טניס השולחן

מכבי מתנ"ס כפר יונה
קבוצת הבוגרים מליגה א' זכתה באליפות מחוז השרון והעפילה למשחקי הפליי-אוף שם ניצחה את קבוצת טניס השולחן רחובות ועלתה לליגה הארצית, חשוב לציין כי הקבוצה זוכה בפעם ה-3 באליפות המחוז, ולא הצליחה לעבור את שלב הפלי-אוף, ואילו השנה הצליחו שחקני הקבוצה, יורם זליכה, יגאל לביא ודניאל פטר לעבור את המשוכה הקשה בניצחון מתוק במשחק הפליי-אוף.
קבוצת הנוער מהליגה הארצית זכתה גם היא באליפות המחוז, אך הפסידה במשחקי הפליי-אוף על כרטיס לעליה לליגה הלאומית, בקבוצה משחקים דניאל פטר, דרור יהלום, מאיה ליבסטר ומתן לוין.
בליגה ארצית לנשים זכתה הקבוצה במקום השלישי והמכובד, הבנות שיחקו באזור המרכז וזכו במקום השלישי מתוך 10 קבוצות, בקבוצה משחקות, מאיה ליבסטר, דנה מור וטניה מודלין.
המנהל המקצועי בני גליק מסר "התרגשות גדולה אנחנו מנסים ארבע שנים לעלות לליגת הארצית. עכשיו אנחנו הצלחנו לנצח וזה מה שנתן לנו את כרטיס העלייה.  הילדים, הנוער והמבוגרים מתאמנים באולם הספורט בביה"ס 'בר-אילן".
הצלחה בטניס שולחן מתווספת להצלחה בענף הספורט בכפר יונה. השנה זכו באליפות הארץ 3 גודו'אים בגילאים שונים. כמו כן זכה בשחמט עד גיל שמונה באליפות הארץ. והנוער בכדורגל עלה לליגה הארצית. דני לוין מזכיר מועצת כפר יונה מסר: "אנחנו גאים בקבוצת טניס השולחן שלנו אין ספק שההשקעה של כפר יונה בחינוך ובספורט, מביאה תוצאות".
הדפסשלח לחבר
© Daronet LTD.
דרונט בניית אתרים