ככה זה התחיל
 

ככה זה התחיל

דרכו של הכפר מתחילה עם יונה פישר, יליד פולין שגדל בבלגיה והיה מתומכיו הנלהבים של ד"ר בנימין זאב הרצל. פישר נטל חלק פעיל בכמה קונגרסים ציוניים, והיה חבר הוועד הפועל הציוני ונשיא ציוני בלגיה

ראש העיר אפי דרעי עם ילדי כיתות א' בספריה: "נבחרים מספרים"-חודש הקריאה בכפר יונה

הילדים המשולהבים שאלו שאלות ושיתפו פעולה בשמחה רבה, כשראש העיר שאל אותם שאלות, ואף נידבו רעיונות משעשים כששאל 'מהי המתנה הגדולה ביותר'? 

אפי דרעי ראש העיר: "אני שמח לשמוע שהילדים נהנו. נהניתי לא פחות מהם, ואולי אף יותר. כיף להיות בספריה שבנינו והרחבנו, נהדר לפגוש את הילדים שנהנים מהפעילויות הייחודיות של הספריה, ותודה לתרצה מנהלת הספרייה על הובלת הפרויקט".

בחודש הקריאה המתקיים החודש ובחודש יוני, מוזמנים כל תלמידי כיתות א' לביקור חגיגי בספרייה הציבורית. הביקור כולל היכרות עם הספרייה ומפגש-סיפור של כל כיתה עם אחד / אחת מנבחרות/י העיר כפר-יונה. במפגש זה ישוחחו הנבחרים עם התלמידים על חשיבות הקריאה והחלפת ספרים בספרייה , ​ויקראו באוזניהם סיפור מתוך ספר. 

בפרויקט נוטלים חלק: אפי דרעי ראש העיר, יעל חן סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך, דני לוין מנכ"ל העירייה, מנהלת מח' בתי-ספר יסודיים, מנהלת​ מח' גני-ילדים  והורים המכהנים בתפקיד יו"ר הנהגת ההורים בבתי-הספר.

בסיום המפגש, הילדים קיבלו מתנה ספר ותיק לספר.

לצפייה- לחצו בקישור המצורף

https://www.facebook.com/kfaryona1

הדפסשלח לחבר
© Daronet LTD.
דרונט בניית אתרים