ככה זה התחיל
 

ככה זה התחיל

דרכו של הכפר מתחילה עם יונה פישר, יליד פולין שגדל בבלגיה והיה מתומכיו הנלהבים של ד"ר בנימין זאב הרצל. פישר נטל חלק פעיל בכמה קונגרסים ציוניים, והיה חבר הוועד הפועל הציוני ונשיא ציוני בלגיה

"מנקים את כפר יונה- יום ניקיון ארצי"

"יום הניקיון הארצי" התקיים ביום שלישי האחרון בכפר  יונה ובמסגרתו התקיימה פעילות ניקיון יישובית של כל בתי הספר הממלכתיים ביישוב: "עמל", "הדר", "בר אילן", "רימון" ותיכון "איש שלום". כל התלמידים שנבחרו ולקחו חלק ביום חשוב זה השתתפו בשיעור שעסק בנושא האירוע הארצי.
"יום הניקיון הבינלאומי" מיושם זו השנה הראשונה במתכונת זו ויתקיים מעתה בכל שנה בסמוך לחג הפסח. ביום זה משתתפים חיילי צה"ל, תנועות הנוער, תלמידי בתי הספר ואנשי הרשויות המקומיות.
בין היתר  ניקו התלמידים את גן ברזני , גן הארבעה, גן טופז, גינת הדר ושכונת נוה ניצנים ביישוב. תלמידי בתי הספר שהשתתפו ביום הניקיון קיבלו מיידניות למים מהמחלקה לשירותים עירוניים בשיתוף מחלקת החינוך, לציון השתתפותם.
זהו מבצע שני השנה בכפר יונה שבו תלמידים מנקים את היישוב, לאחר "יום הניקיון הבינלאומי" שהתקיים בחודש פברואר האחרון בדגש של שמירה על איכות הסביבה ושמירה על ניקיון היישוב. 
הדפסשלח לחבר
© Daronet LTD.
דרונט בניית אתרים