ככה זה התחיל
 

ככה זה התחיל

דרכו של הכפר מתחילה עם יונה פישר, יליד פולין שגדל בבלגיה והיה מתומכיו הנלהבים של ד"ר בנימין זאב הרצל. פישר נטל חלק פעיל בכמה קונגרסים ציוניים, והיה חבר הוועד הפועל הציוני ונשיא ציוני בלגיה

קייטנת בנק הפועלים

בנק הפועלים בכפר יונה ממשיך להדק את הקשר עם הקהילה בעזרת מפעלים חברתיים וחינוכיים כחלק מתפיסת עולם עסקית של מחויבות הבנק למעורבות בחיי הקהילה.
זו השנה השניה בה מקיים בנק הפועלים בחופשת הקיץ קייטנה לילדים ממשפחות בכפר יונה. השנה משתתפים כ- 70 ילדים בגילאים א' – ה' למשך עשרה ימים.

בפתיחת הקייטנה התכנסו נציגי ההנהלה הראשית של בנק הפועלים יוזמי הרעיון יחד עם מר ליאון ראובני מנהל סניף בנק הפועלים בכפר יונה, עובדי הבנק וגב' עופרה אסולין יו"ר ועד העובדים. במקום נכחו גם מר אפי דרעי ראש המועצה אשר ברך על היוזמה החברתית החשובה ומר אלברט מור מנהל המחלקה לשירותים חברתיים אשר צוותו סייע באיתור המשפחות וליוו הילדים הלוקחים חלק בקייטנה.

במעמד זה חולקו לכל הילדים תיקים אישיים עם ציוד לקייטנה. הילדים הוסעו ע"ח הבנק כל יום לקייטנה המופעלת ע"י חברת "נווה נופש" בפרדסיה, במהלכה מתקיימים פעילויות שוטפות, ימי יצירה, ימי פעילות מרוכזים הפעלות וחולקת כיבוד בכל ימי הקייטנה.

מר ראובן ליאון מנהל סניף הפועלים בכפר יונה מציין כי הקייטנה הינה אחד המפעלים החברתיים ביוזמת הבנק ובמימונו אשר מסייע מאוד להורים את התמודדותם עם תעסוקת הילדים בתקופת הקיץ בעוד הילדים נהנים מפעילות כייפית כמו כל שאר ילדי ישראל.
מר אפי דרעי ברך את הילדים וההורים לחופשה נעימה ובטוחה והביע תקוה שבשנה הבאה הקייטנה תופעל בתוך כפר יונה
הדפסשלח לחבר
© Daronet LTD.
דרונט בניית אתרים