שחקי אותה, אימא

פורסם ב- 13.1.10 "ידיעות נתניה"
ליגת ה"מאמא רשת", כדורעף לאימהות, מגיע לכפר יונה. האימהות כבר מתרגשות, מתאמנות במרץ ומחכות לפתיחת העונה. הילדים יעודדו מהיציע

הפרשה החדשה שמסעירה את כפר יונה: "מאמא רשת", אליפות בתי ספר לאמהות ב"כדור רשת". האימונים החלו לפני כחודש בלבד אך כבר התגבשו קבוצות אוהדים המגיעות לאימונים, מריעות לאמהות מוחאות כפיים ומתארגנות בעצמן להרכבים מסודרים שיעלו על הפרקט בתחרויות, כמו כל קבוצת מעודדים/דות  
המכבדת את עצמה.האמהות מכפר יונה והסביבה, מסתבר, התגייסו בהתלהבות מעוררת הערצה. מנהל אגף הספורט במועצה, ישראל ויזל: "לפני הסילבסטר התקשרו אלי בעלים וביקשו שאבטל את האימון כי נשותיהם מסרבות לצאת לבילוי. האימון לא בוטל והאמהות התייצבו בהרכב מלא וצחקו כל הזמן". האימונים, יש לציין, מתקיימים בשעה תשע בלילה, "אחרי שהאמהות משלימות את מטלות האכלת והשכבת הילדים", מסביר ויזל.אלופת בתי הספר תייצג את כפר יונה באליפות הארצית. כמו כן האלופה תזכה האלופה המקומית בפרס כספי המיועד לרכישת ציוד ספורט לבית הספר. 

דפנה ליכוב אם לשתי בנות בבית ספר 'הדר: אנחנו קבוצה שמתאמנת כבר שבועיים בחדווה מדהימה ובכיף גדול. קבוצת האמהות גדלה כל הזמן, המון אמהות רוצות להצטרף. ולא רק אצלנו ב'הדר'. הבשורה עברה ביישוב וכבר יש 120 אמהות מ- 6 בתי ספר. מה שישראל סידר לנו זה מעבר לבילוי בשעות הפנאי. יש אווירה מדהימה וערך מוסף של ביחד כקבוצה וביחד לבית הספר.
קשה לרוץ אחרי יום עבודה?
"זה כל כך מהנה עד שפתאום את מגלה בעצמך אנרגיות מדהימות."
מה אומרים הבעלים?
"הם מפרגנים ומחכים לראות אותנו משחקות וכך גם הילדים. יש כאן כיף גדול והנאה צרופה. אנחנו לא רוצות שזה ייגמר".
אליס בדש, אם לתלמיד מחטיבת 'איש שלום' אנחנו מחכות לאימון הקבוע שלנו בימי שלישי, בדיוק כמו שאמהות מבתי ספר אחרים מחכות לאימון. לאחריו, אנחנו הולכות ביחד לבית קפה ומדסקסות עניינים ותחושת הגיבוש מתחזקת. אנחנו לא ספורטאיות מהשורה הראשונה ולא מהשניה והמאמן שלנו ישראל בהחלט צריך לדעת איך להפעיל אותנו ע מנת שנתקדם. האימון מייצר המון אדרנלין ואנחנו בפירוש נהנות מהרעיון ומהביצוע".
לקישור לכתבה הקלילקו

הדפסשלח לחבר
© Daronet LTD.
דרונט בניית אתרים