ביקור מנכ"ל הדואר בכפר יונה

ביקור מנכ"ל דואר ישראל, דני גולדשטיין, בכפר יונה

מנהל המרחב, עמוס בן חיים: "בימים אלו הסתיים למעשה העיכוב בחלוקת הדואר לתושבים וכיום העיר חזרה לחלוקה סדירה ללא פיגורים

 במסגרת פעולות חברת דואר ישראל, לייעל את השירות הניתן לאזרחים בנושא חלוקת הדואר בכפר יונה, ולאור תלונות התושבים ובקשתו של ראש העיר אפי דרעי, הגיע  הבוקר (יום ה') מנכ"ל חברת דואר ישראל, דני גולדשטיין, לביקור בעיר יחד עם מנהל מרחב תל אביב והמרכז, עמוס בן חיים ומנהלת אזור השרון בדואר ישראל, עליזה לביא.

הביקור החל בלשכתו של ראש העיר אפי דרעי, שם ניתנה סקירה על ידי מנהלי הדואר על מגוון השירותים הניתנים בישוב ועל הסיבות שגרמו לאחרונה לקשיים ולשיבושים בחלוקת הדואר, בעקבות מחלתה של מנהלת בית הדואר ובעקבות היעדרותם של שני דוורים.

מנהל המרחב, עמוס בן חיים, פירט את הפעולות שנעשו בתקופה האחרונה לייצוב ולפתרון הבעיות שהתעוררו והודיע לראש העיר כי בימים אלו הסתיים למעשה העיכוב בחלוקה וכיום העיר חזרה לחלוקה סדירה ללא פיגורים. בנוסף, הודיע מר בן חיים על פתיחתם של 3 מרכזי מסירה נוספים בעיר.

בהמשך לביקורו של מנכ"ל הדואר בכפר יונה לפני כשלושה חודשים, הודיע שוב המנכ"ל על כוונתו להעתיק את בית הדואר הקיים למקום מרווח יותר. סוכם כי נושא זה ייבדק במשותף על ידי חברת הדואר והעירייה מיד לאחר חג הפסח.

    

ראש העיר ומנכ"ל הדואר, ביקרו גם בסניף הדואר המקומי ופגשו בתושבים ובעובדי הדואר, במטרה להתרשם מהפעילות המתבצעת ומכמות החבילות והדואר למיון ולחלוקה.

מנהלי האזור והמרחב של דואר ישראל אשר נכחו בסיור, הבטיחו לראש העיר כי ימשיכו בפעילותם הממוקדת, על מנת לשמור על איכות השירות לתושבי העיר בנושא הדואר.