מוקירים את המתנדבים

בכפר יונה פועלים למעלה מ 700 מתנדבים בתחומים שונים, כאשר המשותף לכולם הוא הרצון לתת, להעניק ולסייע, וזה מרחיב את הלב. התנדבות היא לב ליבה של קהילה מגובשת ותומכת. עיריית כפר יונה והמרכז הקהילתי ערכו אמש ערב הוקרה למתנדבים הרבים הפועלים בעיר.

מוקירים את המתנדבים

ראש העירייה שושי כחלון-כידור בירכה את המתנדבים ואמרה: " מרגש לראות את עשרות המתנדבים שהפכו את הנדיבות ורוחב הלב למשהו פעיל למען הקהילה. חשוב לי להודות לבני הנוער ולמועצת הנוער, הדור הצעיר של המתנדבים שללא ספק שואפים השראה מהבית ומהקהילה שלנו".

הנחתה את הערב טלי קופמן רכזת תחום המתנדבים במרכז הקהילתי, אשר הטיבה לתאר את עולם הנתינה במשל הבמבוק , המדגים לנו כמה חשוב ליצוק יסודות טובים ושורשים חזקים עד שנהנים מפירות העשייה. רות מזור רכזת מתנדבים עירונית ופעילה חברתית וותיקה הודתה לכל המתנדבים באופן אישי והודתה לכל השותפים להצלחת הערב. מנהל מחוז מרכז בחברה למתנ"סים מוטי עבו בירך את הנוכחים והודה להם על חלקם בעיצוב החברה הישראלית.

מוקירים את המתנדבים

בחלק האמנותי נהנו המתנדבים מכיבוד מפנק, הופעת אנסמבל "ווקליזה" בניצוחה של אנה גורדון ובלווי המוסיקלי של ניצן טל ומופע של תאטרון פלייבק.

תודה מעומק הלב לכל מתנדבי כפר יונה