"נפלאות" בכפר יונה

באווירה חגיגית ומרגשת התקיים אמש, טקס החנוכה הרשמי וקריאת שם ביה"ס "נפלאות " בית מיוחד לחינוך ע"ש ד"ר ניסים מסס ז"ל.

בית ספר נפלאות

בטקס המרגש השתתפו ראש העירייה שושי כחלון כידור, מנהלת אגף החינוך אסנת חכמון, מנהלת החינוך המיוחד גלי שגן, מנהל השירותים החברתיים אלברט מור, מנהלת השירות הפסיכולוגי חמדה קורץ, המפקחת מירה דניאל, בני משפחת מסס, מנהלת בית החינוך יפית דרור גוואטה צוות בית הספר, הורים ותלמידים

"נפלאות" הינו בית מיוחד לחינוך עבור תלמידים בעלי לקויות למידה בגילאי חט"ב ותיכון והינו הראשון מסוגו בכפר יונה ובאזור השרון. הצוות החינוכי המסור ממפה את צרכיהם של כל תלמיד ותלמידה ובונה עימם תוכנית אישית הנותנת מענה מיטבי והוליסטי תוך הדגשת חוזקות התלמידים בזמן ביה"ס ובקהילה.

בית ספר נפלאות

ד"ר ניסים מסס ז"ל כיהן כמנהל המיתולוגי של אגף החינוך בעיריית כפר יונה במשך 25 שנה שימש דוגמא לרבים והשפיע רבות על תושבי העיר ותלמידיה.

ראש העירייה ספדה לזכרו וציינה כי תבונתו האישית של ד"ר ניסים מסס ז"ל , רגישותו ויכולת הכלתו כל אדם באשר הוא אדם, מגלמת בתוכה את ייחודיות בית הספר והוסיפה כי זוהי זכות גדולה עבורה לסגור את מעגל היכרותם האישית עם הנצחת שמו בביה"ס "נפלאות".

מנהלת אגף החינוך אסנת חכמון ציינה כי מורשתו מושרשת עמוק באגף החינוך ובשרותי האגף המוענקים לתושבים והודתה לכל השותפים לדרך על התמיכה בהקמת ביה"ס.

נציג המשפחה שמוליק אנצ'ל ביקש להודות לעוסקים במלאכה והקריא שיר משיריו של מסס ז"ל.

"נפלאות" הינו ביה"ס צומח האמור בעתיד לעבור למבנה קבע