דלג לתוכן

יחידות העירייה

אגף החינוך בכפר יונה, האמון על כל מערכת החינוך הפורמלית בעיר, מגן הילדים ועד י"ב, פועל כל העת בתנופת עשייה לקידום מצוינות לימודית והעלאת הישגים לימודיים של תלמידי העיר, ובכלל זה מתן מענה לצרכיו המגוונים של כל תלמיד – לימודיים, רגשיים, חברתיים וערכיים, תוך פיתוח כישוריו האישיים ושילובו המיטבי לפי צרכיו.

האגף יוזם, מוביל ומפעיל תהליכים ארגוניים וחינוכיים במערכת החינוך, בשיתוף מוסדות החינוך, הפרט והקהילה, על מנת לתת מענה מיטבי לצרכי הפרט כל זאת בהתייחס להתפתחויות חברתיות וטכנולוגיות עדכניות.

בעיר כפר יונה, לומדים כיום כ- 6,200 תלמידים במסגרות חינוך שונות, החל מגני הילדים ועד לבתי הספר העל יסודיים. מספר התלמידים גדל מידי שנה, בעקבות התפתחותה של העיר ובנייתם של שכונות חדשות.

אנו מאמינים כי חינוך מקצועי ואיכותי, הוא הבסיס לחברה חזקה ומובילה, ולכן עיריית כפר יונה מציבה מידי שנה את החינוך בראש סדר העדיפות העירוני שלה.

לצד ההשקעה בחינוך דואגת עיריית כפר יונה, לסביבת לימודים נעימה וליצירת מוסדות חינוך מטופחים, ומשקיעה מדי שנה משאבים רבים לשיפוץ ולהקמה של מגרשים, אולמות ספורט ומוסדות חינוך מתקדמים וחדשניים, תוך מתן דגש על עיצוב סביבת לימודים איכותית לתלמידים.

מפת אזורי רישום תשפ"ב

 

גני ילדים

בתי ספר יסודיים

חטיבות ביניים ותיכון

הסעות

 

טפסים לתושבים חדשים:

 

 

למידע נוסף לחצו כאן

קבלת קהל ומענה טלפוני באגף החינוך:

קבלת קהל – עפ"י הזמנה מראש בלבד

בימים:

א',ב',ד' בין השעות 8.30-12.30

וביום ג' – 16.00-18.30

 

מענה טלפוני:

בימים א', ב', ד' בין שעות: 8.30-14.30

וביום ג' 8.30-12.30

טלפון נייד אימייל
מיכל גרף 
שושי אטיאס 
מגי שמואל 
ענת שוחט 
גלי שוורץ  
ענת ראובן 
יפית אנגל 
גלי שגן  
רחל לדאני 
אלעד דוידוביץ 
אדוה כץ